679551-2023 - Wettbewerb
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Utrzymanie porządku i czystości oraz utrzymanie zimowe na terenach Gminy Miasta Wejherowa w latach 2024-2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie porządku i czystości oraz utrzymanie zimowe na terenach Gminy Miasta Wejherowa w latach 2024-2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie usługi utrzymania porządku i czystości na terenach Gminy Miasta Wejherowa. b) Świadczenie usług czyszczenia ekspozycji. c) Świadczenie usługi utrzymania zimowego na terenach Gminy Miasta Wejherowa.
Interne Kennung: ZZP.7.U.PN.AF.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a) świadczenie usługi utrzymania porządku i czystości na terenach Gminy Miasta Wejherowa. b) Świadczenie usług czyszczenia ekspozycji. c) Świadczenie usługi utrzymania zimowego na terenach Gminy Miasta Wejherowa. 2. Utrzymanie porządku i czystości polegającej na mechanicznym i ręcznym sprzątaniu ulic, chodników, placów, posesji, parkingów, ciągów pieszo-jezdnych oraz obiektów administrowanych przez WZNK. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zlecone prace terminowo i dokładnie, zachowując standardy wskazane przez Zamawiającego w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). 3. Z Wykonawca zobowiązany jest wykonać zlecone prace terminowo i dokładnie, zachowując kolejność odśnieżania wynikająca z kategorii dróg wskazaną przez Zamawiającego w OPZ. Wykonawca będzie prowadzić akcję zima korzystając ze środków jakie mogą być używane na drogach publicznych i placach zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 roku w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. nr 230 poz. 1960). Do obowiązków Wykonawcy należy przygotowanie mieszanki, szybkie uzupełnienie piasku i soli umożliwiające zachowanie ciągłości świadczonej usługi. 4. Usługi, o których mowa w pkt. 1 lit. a i c świadczone będą zamiennie w miarę potrzeb wynikających z panujących warunków atmosferycznych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90620000 Schneeräumung