2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa organizacji podróży służbowych
Beschreibung: Usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych na trasy zagraniczne, rezerwacji i zakupu miejsc hotelowych, zakupu ubezpieczenia podróżnego oraz realizacja obowiązków wizowo dokumentacyjnych dla uczestników projektu „Kraków Metropolitan Area for Business 3”. Wykaz miejsc docelowych podróży, termin wydarzeń, cel wyjazdu, planowana liczba osób, planowana liczba noclegów: 1. Singapur - maj 2026 - misja gospodarcza - min. liczba osób 12, maksymalna liczba osób 22; planowana liczba noclegów: 5 2. Barcelona - listopad 2026 - targi - min. liczba osób 8, maksymalna liczba osób 14; planowana liczba noclegów: 4 3. Las Vegas - styczeń 2027 - targi - min liczba osób 8, maksymalna liczba osób 14; planowana liczba noclegów: 6.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
5. Los
Los: LOT-0001