See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: System gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Miasta Krasnystaw w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. "System gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Miasta Krasnystaw w 2025 r.", podzielona na dwie części: Część 1. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krasnystaw. Część 2. Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Miasta Krasnystaw zlokalizowanego przy ul. Piłsudskiego 54 w Krasnymstawie
Vorherige Bekanntmachung: 793714-2024
Interne Kennung: WOA.271.3.4.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krasnystaw w 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Krasnystaw w 2025 r.” w szacowanej ilości odpadów 4 335 Mg w tym: 1) niesegregowane odpady komunalne: kod 20 03 01 masa 2 430 Mg; 2) szkło bezbarwne i kolorowe opakowania ze szkła kod: 20 01 0215 01 07 masa 230 Mg; 3) papier i tektura kod: 20 01 0115 01 01 masa 140 Mg; 4) tworzywa sztuczne, metal, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe: kod 20 01 39; 20 01 40; 15 01 01; 15 01 05; masa 267 Mg: 5) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny: kod 20 01 23; *20 01 35; 20 01 36 masa 15 Mg: 6) popiół: kod 19 01 12 masa 250 Mg; 7) bioodpady: kod 20 02 01 masa 850 Mg; 8) odpady kuchenne ulegające biodegradacji: kod 20 02 01 masa 115 Mg; 9) meble i odpady wielkogabarytowe: kod 20 03 07 masa 40 Mg; 10) opony: kod 16 01 03 masa 18 Mg. 2. Informacje niezbędne dla wykonania zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1.2 do Zaproszenia oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 1.3 do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Los: LOT-0002
Titel: Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Miasta Krasnystaw zlokalizowanego przy ul. Piłsudskiego 54 w Krasnymstawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla Miasta Krasnystaw zlokalizowanego przy ul. Piłsudskiego 54 w Krasnymstawie w 2025 r.” 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) określenie ilości przyjętych odpadów po odbiorze poszczególnych frakcji wyselekcjonowanych odpadów i odnotowywania jej w ewidencji wraz ze wskazaniem danych adresowych właściciela lub innej osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku na terenie danej nieruchomości, 2) prowadzenia rejestru przyjmowanych w punkcie odpadów, zawierającego między innymi informacje o rodzaju, kodzie, ilości odebranych odpadów, dacie ich dostarczenia do punktu, 3) utrzymania czystości i porządku na terenie PSZOK, selektywnie zebrane odpady komunalne winny być na bieżąco, po zapełnieniu pojemników, kontenerów lub innych miejsc do tego przeznaczonych przekazywane do instalacji odzysku, 4) prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem niniejszego zamówienia, 5) zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych poprzez przekazanie ich do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów spełniającej wymagania najlepszej dostępnej techniki i technologii, zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.). 3. Przewidywana ilość odpadów do zebrabrania i zagospodarowania w PSZOK: 1) szkło, opakowania ze szkła: kod 200102; 150107; Masa (Mg) 10; 2) papier i tektura, opakowania z papieru i tektury: kod 200101; 150101; Mg 15; 3) tworzywa sztuczne, metal, opakowania wielomateriałowe, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania z metalu: kod 200139; 200140; 150102; 150104; 150105; Mg 10; 4) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, lampy fluoroscencyjne i inne odpady zawierające rtęć: kod 200123; 200135*; 200136; Mg 22; 5) Ppopiół: kod 190112; Mg 5; 6) bioodpady (w tym odpady kuchenne): kod 200201; 200108; Mg 150; 7) meble i odpady wielkogabarytowe: kod 200307; Mg 145; 8) zużyte opony: kod 160103; Mg 18; 9) odpady remontowe i budowlane z gospodarstw domowych: kod 170101; 170102; 170103; 170107; 170409; Mg 260; 10) odpady tekstyliów i odzieży: kod200110; 200111; Mg 10 Razem: 642 Mg. 3. Informacje niezbędne dla wykonania zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 2.2 do Zaproszenia oraz Projekt umowy stanowiący załącznik nr 2.3 do Zaproszenia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden