67959-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – UK - PedF - Etapová rekonstrukce objektu M. Rettigové 4, Praha 1
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK - PedF - Etapová rekonstrukce objektu M. Rettigové 4, Praha 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v kompletní rekonstrukci hlavní budovy PedF UK v ulici Magdalény Rettigové 4, Praha 1, která bude odpovídat současným normám a požadavkům na pedagogickou a tvůrčí činnost Pedagogické fakulty UK vycházející ze statutu fakulty. Konkrétně se jedná zejména o přístavbu venkovního výtahu ve dvoře budovy, vyrovnávacích schodišť plošin a ramp, obnovení vstupu z ulice Vladislavova, nezbytné úpravy stávajících konstrukcích, výměna instalace větrání a chlazení, instalace silnoproudých a slaboproudých systémů, trafostanice, elektrická požární signalizace, přesun elektrorozvodny, výměna tepelné izolace, krytiny a střešních oken při zachování stávající konstrukce krovů, oprava plochých střech včetně auly, obnova fasády a výměna oken, oprava nášlapných vrstev podlah, oprava omítek, sanace vlhkých stěn, výměna zdravotně technické instalace včetně zařizovacích předmětů, výměna vzduchotechnických jednotek a rozvodů vytápění v 5. NP, výměna technologie stávajícího osobního výtahu. Součástí bude také obnova interiérového vybavení a zařízení společných prostor budovy, audiovizuální a informační komunikační techniky v učebnách, realizace informační a technologické infrastruktury v celé budově. Dále jsou předmětem veřejné zakázky průzkumné, geodetické, projektové práce a související inženýrská činnost: a) Zpracování příslušné dokumentace stavby v rozsahu nutném pro realizaci stavby ve smyslu vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů, případně ve smyslu právního předpisu tuto vyhlášku nahrazující, („vyhláška o dokumentaci staveb“); součástí zpracování příslušné dokumentace stavby bude i její projednání s dotčenými orgány státní správy a správci sítí podle charakteru příslušné dokumentace stavby či podmínek z předchozích správních procesů. b) Zpracování dokumentace skutečného provedení stavby ve 4 vyhotoveních v tištěné formě a 1x na CD v digitální formě v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, případně v souladu s právním předpisem tento zákon nahrazující, („stavební zákon“), a prováděcími předpisy ke stavebnímu zákonu, včetně zpracování ve formě modelu pro BIM v nativním formátu a zároveň převedení do otevřeného datového formátu IFC (podle ČSN EN ISO 167391). Dodavatel je povinen do projektu zakreslovat všechny změny na stavbě, k nimž došlo v průběhu zhotovení díla. Každý výkres projektu bude opatřen jménem a příjmením osoby, která změny zakreslila, včetně razítka zhotovitele. U výkresu obsahujícího změnu oproti projektové dokumentaci pro provádění stavby bude přiložen i doklad, ze kterého bude vyplývat projednání změny s osobou vykonávající autorský dohled, nebo technický dozor zadavatele včetně jeho souhlasného stanoviska. Ty části projektové dokumentace (mimo situace, řezy a technické zprávy), u kterých nedošlo k žádným změnám, nemusí být součástí dokumentace skutečného provedení stavby. Součástí dokumentace skutečného provedení stavby bude i celková situace skutečného provedení stavby včetně přívodů, přípojek, komunikací, podzemních i nadzemních vedení v areálu staveniště s údaji o hloubkách uložení sítí (tato část bude i v digitální podobě). c) Předání dokladů řešící nakládání s odpady – kompletní likvidaci vybouraných hmot, konstrukcí včetně jejich úplné likvidace, tzn. odvozu na skládku a úhrady poplatku za uložení.
Vorherige Bekanntmachung344438-2023
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění do 15. 7. 2023, („ZZVZ“), zadávanou v jednacím řízení s uveřejněním podle § 60 ZZVZ („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen, 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungUKPedF/51345/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude, 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění smlouvy o dílo, pokud dojde k předčasnému ukončení smlouvy o dílo na základě písemné dohody smluvních stran, nebo pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení smlouvy o dílo z důvodů na straně dodavatele nebo pro předčasné ukončení smlouvy o dílo ze strany zadavatele z důvodu porušení zákonné či smluvní povinnosti dodavatele, a to buď cestou ukončení smlouvy o dílo a uzavření nové smlouvy o dílo, nebo cestou změny v osobě věřitele či dlužníka podle části čtvrté, hlavy I, dílu 6, oddílu 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, (např. uzavřením trojstranné dohody mezi zadavatelem, původním dodavatelem a novým dodavatelem, jejímž předmětem bude postoupení uzavřené smlouvy o dílo, a to za předpokladu, že původní dodavatel poskytne k takovému právnímu jednání potřebnou součinnost). Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu o dílo na realizaci zbývající části předmětu plnění s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí. Zadavatel nebude v daném ohledu provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v zadávacím řízení. Cena za realizaci zbývající části plnění bude přitom stanovena podle nabídky dodavatele, kterým je původní dodavatel nahrazován, podané v zadávacím řízení, upravená poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění veřejné zakázky. V případě uzavření nové smlouvy s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí, bude termín plnění veřejné zakázky sjednán obdobně podle smlouvy o dílo uzavřené s původním dodavatelem, přičemž bude případně upraven poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění veřejné zakázky. Rozpracovanost ve smyslu tohoto odstavce bude určena znalecky, přičemž znalce k posouzení rozpracovanosti díla určí zadavatel. Nový dodavatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci, pokud jsou s ohledem na předmět plnění veřejné zakázky stále relevantní. Zadavatel přitom provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda u nového dodavatele nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele podle § 48 ZZVZ. Pokud jsou naplněny důvody, pro které nebude možné uzavřít smlouvu o dílo s dodavatelem, který se umístil v zadávacím řízení na druhém místě, je zadavatel oprávněn oslovit dodavatele, který se umístil jako třetí v pořadí. Výše uvedený postup zadavatel může uplatnit i opakovaně. Postup podle tohoto článku je však právem zadavatele, nikoliv jeho povinností, a nelze se jej tudíž právně domáhat. Zadavatel si současně vyhrazuje právo provést změnu dodavatele v případě společné účasti dodavatelů (tj. formou konsorcia) tak, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů na společné účasti dodavatelů (v konsorciu) je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu se zbývajícími dodavateli tvořící původní konsorcium, a to za stávajících obchodních a platebních podmínek.