Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Geschätzte Dauer
Datum des Beginns: 29/01/2024
Enddatum der Laufzeit: 31/07/2024
Allgemeine Informationen
679603-2023 - Mededinging
Nederland – Diensten voor afvalrecycling – Afvoeren en duurzaam verwerken van medische hulp- en beschermingsmiddelen (mondmaskers) uit de noodvoorraad van het ministerie van VWS
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvoeren en duurzaam verwerken van medische hulp- en beschermingsmiddelen (mondmaskers) uit de noodvoorraad van het ministerie van VWS
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument 2.347.750 kilogram
Interne identificatiecode: 202310030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90514000 Diensten voor afvalrecycling
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: medische hulp- en beschermingsmiddelen (mondmaskers)
Interne identificatiecode: 1