2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31118154: het meerjarig in stand houden van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in het beheergebied van Rijkswaterstaat Zuid Nederland in 2 percelen
Beschreibung: Het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1 november 2019 – 1 november 2024. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel).
Interne Kennung: 31118154
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Watersysteem Brabantse- en Midden- Limburgse kanalen
Beschreibung: Het project betreft het meerjarig in stand houden van, monitoren van en informeren over de toestand van het natte Areaal, met upgradewerkzaamheden, in Zuid Nederland in de periode van 1 november 2019 – 1 november 2024. De werkzaamheden betreffen het verrichten van taken (vast onderhoud), services (ondersteunende diensten) en activiteiten (variabel onderhoud) voor de waterwegen, groenvoorzieningen en objecten (civiel).
Interne Kennung: 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlengen met 2 x 1 jaar