2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie Gminie Radziejowice długoterminowego kredytu bankowego do wysokości 2.200.000,00 zł na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w 2025 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2.200.000,00 zł (słownie: dwa miliony dwieście tysięcy złotych 00/100) w jednaj transzy 2.200.000,00 zł w dniu 08.12.2025 r. z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetowego Gminy na 2025 r. Okres kredytowania: 11 lat i 1 miesiąc /133 miesiące/ od podpisania umowy, z uwzględnieniem okresu karencji w spłacie rat kapitałowych do 29 marca 2027 r.
Interne Kennung: ZP.271.3.1.2025.SR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 2.200.000,00 zł (słownie: dwa miliony dwieście tysięcy złotych 00/100) w jednaj transzy: I transza – 2.200.000,00 zł – 08.12.2025 r. z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu budżetowego gminy na 2025 r. 1) Okres kredytowania: 11 lat i 1 miesiąc /133 miesiące/ od podpisania umowy, z uwzględnieniem okresu karencji w spłacie rat kapitałowych do 29 marca 2027 r. 2) Pierwsza rata odsetkowa – 29.12.2025 r. 3) Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w dniu 30.03.2027 r., a ostatnia 30.12.2036 r. 4) Spłata kredytu nastąpi w 40 kwartalnych ratach kapitałowych w latach 2027–2036 w następujących wysokościach: - w latach 2027-2030 (16 kwartalnych rat) po 25.000,00 zł, - w latach 2031-2036 (24 kwartalne raty) po 75.000,00 zł łącznie z odsetkami malejącymi, 30 dnia trzeciego miesiąca kwartału, z uwzględnieniem karencji w spłacie rat kapitałowych do 29.03.2027 r. Pozostały Opis zamówienia znajduje się w rozdziale V SWZ i załącznikach do SWZ.