2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenia komunikacyjne Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych”: a) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem tych pojazdów (dalej OC) b) Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych w ruchu zagranicznym „zielona karta” (dalej ZK) c) Ubezpieczenie autocasco obejmujące ryzyko utraty, uszkodzenia lub zniszczenia ubezpieczonego pojazdu lub jego wyposażenia dodatkowego (dalej AC) d) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów powstałych w związku z użytkowaniem pojazdów mechanicznych e) Ubezpieczenie assistance f) Ubezpieczenie szyb samochodowych 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, a) 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty, b) 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej, c) 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, d) 66514110-0 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych, 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej. 4. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – udostępnianym na wniosek Wykonawcy. 6. Zamawiający nie przewiduje zastosowania prawa opcji. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości do 20% łącznej, szacowanej wartości zamówienia. 8. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia-udostępnianym na wniosek Wykonawcy.
Interne Kennung: BPzp.271.90.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001