2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Międzynarodowego Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi Uniwersytetu Gdańskiego wg. części: Część I – dostawa wytrząsarki w 3 płaszczyznach (3D) Część II – dostawa inkubatora z wytrząsaniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, odpowiednio do części I i II.
Interne Kennung: 5B10.291.1.174.2025.RR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38436100 Mechanische Rüttler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: dostawa wytrząsarki w 3 płaszczyznach (3D)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części II
Interne Kennung: 5B10.291.1.147.2025.RR dostawa inkubatora z wytrząsaniem - CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Część II: dostawa inkubatora z wytrząsaniem.
Interne Kennung: 5B10.291.1.147.2025.RR dostawa inkubatora z wytrząsaniem - CZĘŚĆ II