679690-2025 - Ergebnis
Tschechien – Betonerzeugnisse – Předmětem této zakázky, tj. každé její části, je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, která bude upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích zakázek na výrobu a dodávku včetně montáže a osazení armaturních šachet a elektrodomků.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPředmětem této zakázky, tj. každé její části, je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, která bude upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích zakázek na výrobu a dodávku včetně montáže a osazení armaturních šachet a elektrodomků.
BeschreibungPředmětem této zakázky, tj. každé její části, je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, která bude upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích zakázek na výrobu a dodávku včetně montáže a osazení armaturních šachet a elektrodomků.
Vorherige Bekanntmachung365381-2023
Interne Kennung066/23/OCN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní otevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1"Rámcová dohoda na dodávky armaturních šachet"
BeschreibungRámcová dohoda na dodávky armaturních šachet
Interne Kennung066/23/OCN - 1. část
LosLOT-0002
TitelČást 2 „Rámcová dohoda na dodávky elektrodomků“
BeschreibungRámcová dohoda na dodávky elektrodomků
Interne Kennung066/23/OCN - 2. část