2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE PRAC LEŚNYCH W WPN W 2024 ROKU -CZ. 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia wykonanie usług prac leśnych z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, ochrony zwierząt, udostępniania terenu, ochrony ekosystemów lądowych, rozdrabniania gałęzi na terenie Wigierskiego Parku Narodowego w roku 2024. 2) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia przedstawiają załączniki nr 1 – od 1A do 1H. 3) Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 1 od A do H mają charakter szacunkowy. 4) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa „Metodyka wykonywania prac leśnych w Wigierskim Parku Narodowym” stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ 5) Opis zasad i procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ. 6) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część 1 zamówienia: Leszczewek i Słupie(OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWA LESZCZEWEK I SŁUPIE); Część 2 zamówienia: Gawarzec (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO GAWARZEC), Część 3 zamówienia: Krusznik (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO KRUSZNIK); Część 4 zamówienia: Wysoki Most (OBSZAR REALIZACJI PRAC Z PODANEGO WYŻEJ ZAKRESU - LESNICTWO WYSOKI MOST)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Jest to drugie postępowanie w celu wyłonienia wykonawców. Pierwsza procedura otwarta zakończyła się unieważnieniem postępowania w tych 4 częściach ze względu na przekroczenie kwot, jakie Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia. Zakres i rodzaj prac nie uległ zmianie, a wiec potencjalni wykonawcy, którzy złożyli oferty w poprzednim przetargu mają pełną znajomość przedmiotu zamówienia. Mają również wymagane dokumenty i zaświadczenia. Zgodnie z ustawą Pzp czas na jaki zostanie opublikowane ogłoszenie zostanie skrócony do 15 dni.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen, Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LESZCZEWEK I SŁUPIE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictw LESZCZEWEK I SŁUPIE w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący czynności analogiczne, jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą prace analogiczne, jak opisane w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w załącznikach cenowych stanowiących część Oferty). W ramach Opcji mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub jedna z prac wskazanych w SWZ (i wycenione przez Wykonawcę w załącznikach cenowych stanowiącym część Oferty). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone na wartość do 20 % wartości przedmiotu zamówienia. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w załącznikach cenowych stanowiącym część Ofert
Los: LOT-0002
Titel: GAWARZEC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa Gawarzec w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: KRUSZNIK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa KRUSZNIK w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: WYSOKI MOST
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na terenie leśnictwa WYSOKI MOST w 2024 roku usług w zakresie: pozyskania i zrywki drewna, hodowli lasu, ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, ochrony zwierząt, ochrony ekosystemów lądowych, udostępniania ekosystemów lądowych Parku. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach nr 1A,1B,1C,1D,1E,1F,1G,1H do SWZ
Interne Kennung: część4