2. Verfahren
Verfahren
Titel: EBME AANBESTEDING NIEUWBOUW AXIA COLLEGE AMERSFOORT
Beschreibung: Het binnen de uitgangspunten en kaders verder uitwerken, realiseren, onderhouden en verzorgen van een energievolumegarantie voor het project Axia College (VSO) te Amersfoort, bestaande uit nieuwbouw groot ca. 6.767 m 2BVO. nieuwbouw groot ca. 6.767 m 2BVO.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214500 Bauarbeiten für Fortbildungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 - EBME opdrachtnemer
Beschreibung: Opdrachtnemer voor het binnen de uitgangspunten en kaders verder uitwerken, realiseren, onderhouden en verzorgen van een energievolumegarantie voor het project Axia College (VSO) te Amersfoort, bestaande uit nieuwbouw groot ca. 6.767 m 2BVO. nieuwbouw groot ca. 6.767 m 2BVO.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het garanderen van energievolumes c.q. –kosten t.b.v. de gebouw gebonden energie kan verlengd worden met 2x5 jaar.