679749-2025 - Wettbewerb
Polen – Basaltschotter – Sukcesywna dostawa kruszyw kamiennych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa kruszyw kamiennych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszyw kamiennych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 2 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).
Interne Kennung: ZP/ 13 /2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212330 Basaltschotter
5. Los
LosLOT-0001
Titelwykonanie sukcesywnej dostawy grysu bazaltowego
Beschreibungwykonanie sukcesywnej dostawy grysu bazaltowego
Interne KennungZP/ 13 /2025 - CZĘŚĆ NR 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega prawo opcji. Prawo opcji będzie polegało na zamówieniu przedmiotu zamówienia w maksymalnej ilości do 30% wartości zamówienia podstawowego, po cenie jednostkowej wskazanej w ofercie Wykonawcy, w okresie obowiązywania umowy, w przypadku gdy ilości zamówienia podstawowego zostanie wyczerpana. Zamówienia w ramach prawa opcji będą składane przez Zamawiającego i realizowane przez Wykonawcę w ten sam sposób co zamówienia dotyczące przedmiotu podstawowego.
LosLOT-0002
Titelwykonanie sukcesywnej dostawy kruszywa drobnego bazaltowego płukanego
Beschreibungwykonanie sukcesywnej dostawy kruszywa drobnego bazaltowego płukanego
Interne KennungZP/ 13 /2025 - CZĘŚĆ NR 2
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
LosLOT-0003
Titelwykonanie sukcesywnej dostawy mączki wapiennej do produkcji mieszanek bitumicznych
Beschreibungwykonanie sukcesywnej dostawy mączki wapiennej do produkcji mieszanek bitumicznych
Interne KennungZP/ 13 /2025 - CZĘŚĆ NR 3
Haupteinstufung (cpv): 44921210 Kalkmehl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44921210 Kalkmehl
LosLOT-0004
Titelwykonanie sukcesywnej dostawy mieszanki granitowej
Beschreibungwykonanie sukcesywnej dostawy mieszanki granitowej
Interne KennungZP/ 13 /2025 - CZĘŚĆ NR 4
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe