See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka dla Start-upów” i „Pożyczka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. cz. V aneks nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór Wykonawców (zwanych również „Pośrednikami Finansowymi” lub „PF”), którzy świadczyć będą zlecone przez Zamawiającego zadanie wdrożenia Instrumentów Finansowych ,polegające w szczególności na udzielaniu Jednostkowych Pożyczek w ramach utworzonych przez PF Instrumentów Finansowych "Pożyczka" lub "Pożyczka dla start-upów", do których Zamawiający wniesie wkład finansowy ze środków Funduszu Funduszy Województwa Małopolskiego, a Wykonawca Wkład Pośrednika Finansowego. Parametry udzielanych przez Wykonawcę Jednostkowych Pożyczek zostały określone w "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka" stanowiącej załącznik nr [2a] do Istotnych Postanowień Umowy oraz w "Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla start-upów" stanowiącej załącznik nr [2b] do Istotnych Postanowień Umowy, które stanowią załącznik nr [2] do SIWZ (dalej: IPU).
Interne Kennung: DZZK/38/DIF/2018
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wybór Pośredników Finansowych w celu wdrażania Instrumentów Finansowych „Pożyczka dla Start-upów” i „Pożyczka” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Interne Kennung: część V
Art des Auftrags: Dienstleistungen