679857-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – OKRESOWE USŁUGI KONSERWACJI I NAPRAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO/LABORATORYJNEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOKRESOWE USŁUGI KONSERWACJI I NAPRAWY SPRZĘTU MEDYCZNEGO/LABORATORYJNEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
LosLOT-0001
TitelAparaty do oznaczania grupy krwi oraz analizator
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 1 Aparaty do oznaczania grupy krwi oraz analizator
Optionen
Beschreibung der Optionen§ 7 Prawo opcji 1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Wykonanie prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 50% wartości zamówienia podstawowego (załącznik nr 1) w sytuacji wyczerpania kwoty przeznaczonej na wykonanie zamówienia podstawowego, o której mowa w § 8 ust. 6 odpowiednio do rocznej wartości umowy – dotyczy wszystkich części. 2. Prawo opcji, o którym mowa w ust. 1 wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 3. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji, a następnie pisemne zamówienie/a.
LosLOT-0002
TitelAparaty do znieczulania oraz aparaty EKG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 2 Aparaty do znieczulania oraz aparaty EKG
LosLOT-0003
TitelAparaty USG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 3 Aparaty USG
LosLOT-0004
TitelAutoklawy W&H STERILIZATION
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 4 Autoklawy W&H STERILIZATION
LosLOT-0005
TitelUrządzenia chłodnicze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 5 Urządzenia chłodnicze
LosLOT-0006
TitelDejonizatory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 6 Dejonizatory
LosLOT-0007
TitelCieplarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 7 Cieplarki
LosLOT-0008
TitelDefibrylatory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 8 Defibrylatory
LosLOT-0009
TitelElektrokardiografy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 9 Elektrokardiografy
LosLOT-0010
TitelInhalatory, instalacja tlenowa, kapnograf
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 10 Inhalatory, instalacja tlenowa, kapnograf
LosLOT-0011
TitelKardiomonitory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 11 Kardiomonitory
LosLOT-0012
TitelManometry, kompresory, kontenery, monitor głębokiego uśpienia oraz koncentrator tlenu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 12 Manometry, kompresory, kontenery, monitor głębokiego uśpienia oraz koncentrator tlenu
LosLOT-0013
TitelMyjka wysokociśnieniowa oraz nagrzewnica wody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 13 Myjka wysokociśnieniowa oraz nagrzewnica wody
LosLOT-0014
TitelOgrzewacze płynów infuzyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 14 Ogrzewacze płynów infuzyjnych
LosLOT-0015
TitelPompy infuzyjne, strzykawkowe i termiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 15 Pompy infuzyjne, strzykawkowe i termiczne
LosLOT-0016
TitelPrzepływomierze oraz przewody ciśnieniowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 16 Przepływomierze oraz przewody ciśnieniowe
LosLOT-0017
TitelPulsoksymetry
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 17 Pulsoksymetry
LosLOT-0018
TitelRespiratory oraz reduktory tlenowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 18 Respiratory oraz reduktory tlenowe
LosLOT-0019
TitelSale opatrunkowe oraz sieci gazów medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 19 Sale opatrunkowe oraz sieci gazów medycznych
LosLOT-0020
TitelSsaki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 20 Ssaki
LosLOT-0021
TitelStoły operacyjne oraz tablica okulistyczna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 21 Stoły operacyjne oraz tablica okulistyczna
LosLOT-0022
TitelWiertarki medyczne, wagi kolumnowe oraz wirówki laboratoryjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 22 Wiertarki medyczne, wagi kolumnowe oraz wirówki laboratoryjne
LosLOT-0023
TitelDestylarka, spirometry, sprężarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 23 Destylarka, spirometry, sprężarka
LosLOT-0024
TitelStacje ładowania akumulatorów, ciśnieniomierze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 24 Stacje ładowania akumulatorów, ciśnieniomierze
LosLOT-0025
TitelUrządzenia filtrowentylacyjne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 25 Urządzenia filtrowentylacyjne
LosLOT-0026
TitelWaga precyzyjna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 26 Waga precyzyjna
LosLOT-0027
TitelZamgławiacz termiczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 27 Zamgławiacz termiczny
LosLOT-0028
TitelAspiratory SKC oraz autoklaw Systec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 28 Aspiratory SKC oraz autoklaw Systec
LosLOT-0029
TitelAparat prądotwórczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 29 Aparat prądotwórczy
LosLOT-0030
TitelMikrobiologiczny próbnik powietrza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 30 Mikrobiologiczny próbnik powietrza
LosLOT-0031
TitelAutoklawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 31 Autoklawy
LosLOT-0032
TitelAparaty elektrochirurgiczne, diatermie chirurgiczne, aparaty RTG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 32 Aparaty elektrochirurgiczne, diatermie chirurgiczne, aparaty RTG
LosLOT-0033
TitelMikroskopy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 33 Mikroskopy
LosLOT-0034
TitelPiły oscylacyjne, wyposażenie kontenerów medycznych, sterylizator, wstrząsarka, zestaw – motoryka ortopedyczna, zestaw napędów ortopedycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 34 Piły oscylacyjne, wyposażenie kontenerów medycznych, sterylizator, wstrząsarka, zestaw – motoryka ortopedyczna, zestaw napędów ortopedycznych
LosLOT-0035
TitelUltrasonografy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 35 Ultrasonografy
LosLOT-0036
TitelFotel dawców krwi, inkubator chłodzony, szafa chłodnicza apteczna, urządzenia do suchego rozmrażania osocza
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 36 Fotel dawców krwi, inkubator chłodzony, szafa chłodnicza apteczna, urządzenia do suchego rozmrażania osocza
LosLOT-0037
TitelMyjnia do endoskopów, system do dekontaminacji nadtlenkiem wodoru, zgrzewarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 37 Myjnia do endoskopów, system do dekontaminacji nadtlenkiem wodoru, zgrzewarka
LosLOT-0038
TitelKomory laminarne oraz Urządzenia do dezynfekcji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 38 Komory laminarne oraz Urządzenia do dezynfekcji
LosLOT-0039
TitelWagomieszarka do pobieranej krwi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 39 Wagomieszarka do pobieranej krwi
LosLOT-0040
TitelSpalinowy opryskiwacz plecakowy, sprężarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są okresowe usługi konserwacji i naprawy sprzętu medycznego/laboratoryjnego, które zostały określone w załączniku nr 1 do SWZ tj. Opisie przedmiotu zamówienia - część 40 Spalinowy opryskiwacz plecakowy, sprężarka