See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van sauzen, aardappelen, groenten (gegaard) en kant-en-klaarmaaltijden
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van voeding, meer bepaald sauzen, aardappelen, groenten (gegaard) en kant-en-klaarmaaltijden aan ZAS. Dit omvat het leveren van gegaarde aardappelen, aardappelbereidingen, gegaarde groenten, kant-en-klaarmaaltijden en dieetafleidingen (zoals eiwitverrijkte, zoutarme, glutenvrije, lactosevrije, suikervrije en licht verteerbare opties).
Interne Kennung: PPP0GN-2493/5885/2024-2493
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024-2493 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel, 03221000 Gemüse, 15871260 Soßen, 15871200 Soßen und Gewürzmischungen, 15131700 Fleischzubereitungen, 15242000 Fischfertiggerichte, 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 15894220 Krankenhausmahlzeiten, 15894200 Fertigmahlzeiten, 15331000 Verarbeitetes Gemüse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Er zijn vereiste en toegestane opties voorzien. Zie bijlage 2024-2493 – Firma naam – Bijlage C – Inventaris.)