2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dostarczenia korespondencji masowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie korespondencji masowej na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej na potrzeby badań statystycznych w ilości: List zwykły w kopertach C6 580 000 List zwykły w kopertach B5 120 000 Powyższe wartości będą mogły ulec zmianie zgodnie z warunkami zmiany umowy określonymi w SWZ Oraz przesyłki pocztowe zgodnie z potrzebami zamawiającego
Interne Kennung: ZWS05.260.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Zamawiający wszczął postępowanie, które zakończone zostało unieważnieniem. Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia z uwagi na potrzeby zapewnienia wysyłki badań prowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie korespondencji masowej na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej na potrzeby badań statystycznych w ilości List zwykły w kopertach C6 580 000 List zwykły w kopertach B5 120 000 Powyższe wartości będą mogły ulec zmianie zgodnie z warunkami zmiany umowy określonymi w SWZ Oraz przesyłki pocztowe zgodnie z potrzebami zamawiającego
Interne Kennung: ZWS-05.260.2.2025