See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Revitalizace Regionální knihovny Teplice (přestavba podkroví pro nové aktivity)“
Beschreibung: Veřejná zakázka je rozdělena na části ve smyslu ustanovení § 101 zákona. Každá z částí bude posuzována a hodnocena samostatně. Dodavatel může podat nabídku na každou část, ale i na některé z částí této veřejné zakázky. Část A) Stavební práce Část B) Dodávky vybavení interiéru Část C) ICT vybavení Stavební práce a dodávky jsou blíže specifikovány v projektové dokumentaci a v dalších přiložených dokumentech, která jsou přílohou této zadávací dokumentace (viz příloha č. 5a, 5b, 5c této ZD).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Revitalizace Regionální knihovny Teplice (přestavba podkroví pro nové aktivity)“ - Část C) ICT vybavení
Beschreibung: Část C) ICT vybavení Popis požadovaného vybavení a technické podmínky jsou stanoveny v technické specifikaci dodávky, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace. Technické požadavky uvedené v příloze č. 5c, přičemž nabídka uchazeče musí splňovat alespoň minimální parametry požadované zadavatelem - uvedené v příloze č. 5c. Nesplnění některého z nich znamená, že nabídka bude vyřazena a nebude hodnocena.
Interne Kennung: C
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen