680060-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Stomatologie – Zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych (drugi etap zakupów)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych (drugi etap zakupów)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 1) część 1 –unity symulacyjne dwustronne – 4 kpl. 2) część 2 –unit kliniczny – 1 kpl. w ramach projektu Integralny Program Wsparcia Kompetencji Kluczowych dla Gospodarki 4.0 studentów i kadry UMK w Toruniu w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 - załączniku nr 2A do SWZ, dla części 2 - załączniku nr 2B do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne KennungASDA.261.10.2025.KJ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelUnity symulacyjne dwustronne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 1) część 1 –unity symulacyjne dwustronne – 4 kpl. w ramach projektu Integralny Program Wsparcia Kompetencji Kluczowych dla Gospodarki 4.0 studentów i kadry UMK w Toruniu w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 - załączniku nr 2A do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne KennungCzęść 1
Menge4 Stück
LosLOT-0002
TitelUnit kliniczny
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 2) część 2 –unit kliniczny – 1 kpl. w ramach projektu Integralny Program Wsparcia Kompetencji Kluczowych dla Gospodarki 4.0 studentów i kadry UMK w Toruniu w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 2 - załączniku nr 2B do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.
Interne KennungCzęść 2
Menge1 Stück