2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. Gospodarka odpadami – odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk obejmująca odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych i z PSZOK-u. Usługa obejmuje również uruchomienie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w mieście Płońsk.
Interne Kennung: ZP.271.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gospodarka odpadami - odbieranie odpadów komunalnych oraz prowadzenie PSZOK w mieście Płońsk