680100-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Raamovereenkomst voor diensten - Huur en onderhoud linnen en werkkledij en onderhoud van persoonsgebonden linnen
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung als Aufruf zum Wettbewerb – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor diensten - Huur en onderhoud linnen en werkkledij en onderhoud van persoonsgebonden linnen
Beschreibung: huur en onderhoud van plat linnen en werkkledij en onderhoud van persoonsgebonden linnen van de residenten van de woonzorgcentra van VZW GVO
Interne Kennung: 2023-FAC01
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023-FAC01 - 1
Beschreibung: HUUR EN ONDERHOUD LINNEN EN WERKKLEDIJ EN ONDERHOUD VAN PERSOONSGEBONDEN LINNEN VAN RESIDENTEN VAN DE WOONZORGCENTRA VZW G.V.O.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens