2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD Verzekering - ASKO
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 1071 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 50.086.308. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1011139
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WGA ERD Verzekering
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 1011139
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1