680142-2023 - Wettbewerb
Polen – Erdgas – Dostawa (sprzedaż) i dystrybucja gazu do obiektów „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. w Kleszczowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (sprzedaż) i dystrybucja gazu do obiektów „SOLPARK KLESZCZÓW” Sp. z o.o. w Kleszczowie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa– obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. o łącznym prognozowanym wolumenie 900.857 KWh do obiektu Zamawiającego zlokalizowanego na ul. Sportowej 8, 97- 410 Kleszczów. Zamawiający informuje, iż całe zamówienie CRZPU/7/2023 podlega ochronie taryfowej.
Interne Kennung: CRZPU-7-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa– obejmująca sprzedaż i świadczenie usług dystrybucji – gazu ziemnego wysokometanowego o symbolu E w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. o łącznym prognozowanym wolumenie 900.857 KWh do obiektu Zamawiającego zlokalizowanego na ul. Sportowej 8, 97- 410 Kleszczów.
Interne Kennung: CRZPU/7/2023