See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa komputerów i laptopów dla szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów i laptopów dla szkół i placówek oświatowych Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Wykaz jednostek objętych zamówieniem określa załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 414544-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery stacjonarne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 555 sztuk zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem i akcesoriami (zasilacz, klawiatura, mysz).
Menge: 555 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Laptopy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 129 sztuk laptopów wraz z akcesoriami (zasilacz, mysz) i systemem operacyjnym. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Menge: 129 Stück