680211-2023 - Wettbewerb
Belgien – Haustechnik – Dienst Werken: Raamovereenkomst periodieke keuringen en risicoanalyses gemeente, OCMW en AGB Maasmechelen door EDTC van 2024 tem 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dienst Werken: Raamovereenkomst periodieke keuringen en risicoanalyses gemeente, OCMW en AGB Maasmechelen door EDTC van 2024 tem 2028
Beschreibung: De huidige raamovereenkomst voor periodieke keuringen en risicoanalyses loopt begin 2024 af, en dient dus opnieuw op de markt te worden gezet. Deze opdracht loopt tot en met 2028. De reden hiervoor is dat de elektrische laagspanningsinstallaties wettelijk om de vijf jaar gekeurd dienen te worden, en op deze manier worden alle elektrische installaties dus 1x gekeurd doorheen de looptijd van de raamovereenkomst. De opdracht omvat: 3-maandelijkse, 6-maandelijkse, jaarlijkse, 2-jaarlijkse, 3-jaarlijkse en 5-jaarlijkse wettelijke keuringen en de wettelijke risicoanalyses op de verschillende installaties in de gebouwen van het gemeentebestuur, OCMW en AGB Maasmechelen.
Interne Kennung: 11/7/2023 10:32 AM 3PID4367 23/219
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315000 Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dienst Werken: Raamovereenkomst periodieke keuringen en risicoanalyses gemeente, OCMW en AGB Maasmechelen door EDTC van 2024 tem 2028
Interne Kennung: 23/219
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71315000 Haustechnik