2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kostenonderzoek zwerfafval
Beschreibung: In het kader van de Regeling kunststofproducten voor eenmalig gebruik (vanaf hier Regeling) dient uiterlijk iedere vier jaar een onderzoek naar de kosten voor opruimen en verwerken van zwerfafval te worden uitgevoerd. De looptijd van de opdracht is ongeveer 10 á 12 maanden
Interne Kennung: 31213754
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1