680264-2025 - Wettbewerb
Polen – Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste – Wykonywanie obowiązków Operatora zarządzającego Edukacyjnym Inkubatorem Przedsiębiorczości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie obowiązków Operatora zarządzającego Edukacyjnym Inkubatorem Przedsiębiorczości
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Operatora zarządzającego Edukacyjnym Inkubatorem Przedsiębiorczości. Pełnienie funkcji Operatora EIP obejmuje w szczególności następujące obszary: 1) zarządzanie nieruchomością; 2) prowadzenie działalności o charakterze informacyjno-promocyjnym, dotyczącej funkcjonowania Inkubatora oraz Projektu; 3) prowadzenie działalności mającej na celu promowanie przedsiębiorczości oraz aktywizację zawodową i społeczną. 2. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia, a także zasady oraz warunki jego realizacji określono w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w projektowanych postanowieniach umownych.
Interne KennungWRP.272.3.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych (SIDAS PZP), zwanej dalej „Platformą”. Platforma dostępna jest po zalogowaniu się na stronie: app.sidaspzp.pl . Wykonawca, przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rejestruje się bezpłatnie na Platformie lub – w przypadku posiadania już konta na Platformie – logując się na Platformie, akceptuje warunki korzystania z Platformy dostępne pod adresem: https://app.sidaspzp.pl/assets/regulamin-SIDAS-PZP-CG9Ksu1v.pdf oraz zobowiązuje się przestrzegać postanowień tego regulaminu. Szczegółowa instrukcja obsługi Platformy jest zamieszczona pod adresem: .https://sidaspzp.pl/instrukcje. Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z instrukcją i komunikowania się z Zamawiającym zgodnie z wymogami określonymi w ww. instrukcji. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą Platformy. 1. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf. i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2. W celu złożenia oferty należy zarejestrować (zalogować) się na Platformie i postępować zgodnie z instrukcjami dostępnymi u dostawcy Platformy pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje. 3. Każdy załączany plik zawierający dokumenty, oświadczenia lub pełnomocnictwa musi być uprzednio opatrzony elektronicznym podpisem kwalifikowanym przez upoważnione osoby reprezentujące odpowiednio wykonawcę, wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, inny podmiot,na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub wykonawców. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę wysłania wiadomości wraz z załącznikiem z poziomu zakładki „Komunikacja”, która prezentowana jest również w wysłanej wiadomości. 4. Zamawiający zaleca podpisywanie dokumentów PDF formatem PAdES. Dodatkowo informuje, że: 1) pliki podpisane przy pomocy podpisu zewnętrznego XAdES należy załączać wraz z plikiem podpisu, 2) formularz oferty podpisany przy użyciu podpisu zewnętrznego XAdES należy dodać w jeden z poniższych sposobów: a) z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty należy umieścić plik, który był podpisywany, a plik z podpisem należy dodać oddzielnie jako załącznik, b) spakować jako plik oferty i plik z podpisem do paczki „zip” i dołączyć z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty. 5. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne do korzystania z Platformy: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć ram min. 3 GB RAM, procesor 1500 MHz lub lepszy, jeden z systemów operacyjnych: Linux Kernel 4.0, Windows 7 i MacOS 10.12 – lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszych wersjach, np.: Firefox, Chrome, Opera, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program do obsługi formatów .pdf np. Acrobat Reader, 6) czas serwera jest synchronizowany z czasem udostępnionym przez Główny Urząd Miar. 6. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 7. Do przygotowania oferty zaleca się wykorzystanie Formularza Oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu Ofertowym. 9. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 10. Do oferty (Formularza ofertowego) należy dołączyć także: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 3) Oświadczenie z przepisu art. 125 ust. 1 ustawy Pzp złożone na formularzu JEDZ; 4) Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 (oświadczenie wykonawcy oraz – jeśli dotyczy – podmiotu udostępniającego zasoby); 5) Zobowiązanie do udostępnienia zasobów lub inny środek dowodowy potwierdzający dysponowanie zasobami – jeśli dotyczy; 6) Wykaz: Doświadczenie Zespołu Wykonawcy – jeśli dotyczy; 7) Wykaz osób, skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Operatora zarządzającego Edukacyjnym Inkubatorem Przedsiębiorczości.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 80500000 Ausbildung, 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht