See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Policka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. z podziałem na dwie części zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Policka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego (Część 2 zamówienia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia - 108 szt.
Interne Kennung: GKM.271.1.2024.2
Los: LOT-0003
Titel: Policka Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów (Część 1 zamówienia)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia - 532 szt.
Interne Kennung: GKM.271.1.2024.1