2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmującą sprzedaż i dystrybucję gazu na potrzeby placówek oświatowych z Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy na okres 2 lat (2026-2027).
Beschreibung: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) obejmującą sprzedaż i dystrybucję gazu na potrzeby szkół i placówek oświatowych z Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027. Szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik do specyfikacji warunków zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupa E) w rozumieniu ustawy z dnia 10.04.1997 Prawo energetyczne (Dz.U. 2024 poz. 266 z późn. zm.), obejmująca – sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb 12 placówek oświatowych Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, wyszczególnionych w dokumentach zamówienia.