2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hotelovernachtingen en dienstreizen
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil middels deze aanbesteding op rechtmatige wijze een raamovereenkomst sluiten met één (1) dienstverlener (intermediairsfunctie) voor de bemiddeling van reizen (vlieg- en/of internationale treintickets) en (hotel)accommodaties ten behoeve van medewerkers van aanbestedende dienst. Dit wil zeggen één dienstverlener, één tussenpersoon, één (service)loket en één eenduidig en integraal (financieel en operationeel) proces ter ondersteuning van de organisatie van reis- en verblijfsfaciliteiten. De totale raming bij een contractperiode van maximaal 4 jaar is € 800.000 exclusief BTW. De maximaal geraamde waarde € 1.000.000 exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: - Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een looptijd van twee (2) jaar vast met de mogelijkheid voor Aanbestedende Dienst om de Raamovereenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen. De maximale duur van deze Raamovereenkomst komt daarmee op vier (4) jaar.