680393-2025 - Ergebnis
Polen – Werkstattausrüstung – DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA – WYPOSAŻENIE WARSZTATOWE wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w Projektowanych postanowieniach umowy (wraz załącznikami) stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung430055-2025
Interne KennungTECH/183/PZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający w niniejszym postępowaniu skorzysta z dyspozycji art.139 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z którym Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust 1. ustawy Pzp tj. dokumentu JEDZ. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Do udzielenia zamówienia będącego przedmiotem niniejszego postępowania stosuje się przepisy cyt. Ustawy Pzp oraz akty wykonawcze wydane na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych ustawą - przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 Kodeks Cywilny (dalej jako: KC).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ 1 CZYSZCZARKA LASEROWA - LASER CZYSZCZĄCY 3000W 3W1 Z FUNKCJĄ SPAWANIA I CIĘCIA
Interne KennungCZĘŚĆ 1 CZYSZCZARKA LASEROWA - LASER CZYSZCZĄCY 3000W 3W1 Z FUNKCJĄ SPAWANIA I CIĘCIA
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje zamówień opcjonalnych.
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ 2 PLOTER GRAWERUJĄ-TNĄCY WRAZ Z WYCIĄGIEM SPALIN
Interne KennungCZĘŚĆ 2 PLOTER GRAWERUJĄ-TNĄCY WRAZ Z WYCIĄGIEM SPALIN
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ 3 OCZYSZCZARKA LASEROWA - PULSACYJNA FIBER 300W DO DREWNA I METALU
Interne KennungCZĘŚĆ 3 OCZYSZCZARKA LASEROWA - PULSACYJNA FIBER 300W DO DREWNA I METALU