2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej dla punktów poboru Gminy Gryfino i jej jednostek organizacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla punktów poboru Gminy Gryfino i jej jednostek organizacyjnych. 2. Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej zostało wskazane w załącznikach nr 8 oraz 8A do SWZ. Określone prognozowane zużycie energii ma charakter jedynie orientacyjny i nie stanowi ze strony Zamawiających zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości i jest maksymalną ilością graniczną zakupu. Zamawiający deklaruje pobór (zakup) energii elektrycznej w okresie trwania umowy na poziomie nie mniejszym niż 80% wskazanych wolumenów. 3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wykaz punktu poboru stanowiące odpowiednio załączniki nr 8 oraz nr 8A do SWZ, stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do umowy. 4. Realizacja zamówienia będzie się odbywać zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: BZP.271.60.2025.BN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001