See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Internationale zendingen
Beschreibung: Het bezorgen van internationale zendingen binnen een afgesproken overkomstduur. maximale waarde: €21.600.000
Interne Kennung: IUC24-676
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het verzenden van internationale zendingen binnen tijdkritische en niet-tijdkritische kaders. Zie het Beschrijvend Document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verzenden van internationale zendingen
Interne Kennung: 1