2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31156796: engineeren en uitvoeren van (Groot) Variabel Onderhoud aan het Hoofdwegennet (HWN) van West-Nederland Noord (WNN) 2023-2025
Beschreibung: Project valt onder de Koploperaanpak Duurzame Wegverharding. Het project bestaat uit een vaste scope en een variabele scope (opties en verrekenbare Werkzaamheden (LVO). Het vaste deel bestaat uit onderhoud aan de verhardingen en kunstwerken in 4 systeemdelen rondom de knooppunten Watergraafsmeer, Amstel en Coenplein in Amsterdam.
Interne Kennung: 31156796
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45236000 Oberbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: engineeren en uitvoeren van (Groot) Variabel Onderhoud aan het Hoofdwegennet (HWN) van West-Nederland Noord (WNN) 2023-2025
Beschreibung: engineeren en uitvoeren van (Groot) Variabel Onderhoud aan het Hoofdwegennet (HWN) van West-Nederland Noord (WNN) 2023-2025 Zie Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opties omvatten o.a. het onderhoud aan de bermen, de hemelwaterafvoer, de voertuigkering, geluidsschermen, groenvoorzieningen, faunavoorzieningen, kleine duikers en watergangen, en onderhoud aan verhardingen, kunstwerken en overige assets aan andere systeemdelen in het areaal, als ook maatregelen t.b.v. het verbeteren van de verkeersveiligheid op de N99, en het verwijderen van verzorgingsplaats de Koggen en het herinrichten van de verzorgingsplaatsen Middelsloot en Broerdijk (alle gelegen aan de A7).