2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd serwisowy wraz z naprawami serwisowymi przepompowni wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje przegląd serwisowy wraz z naprawami serwisowymi przepompowni wód wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: „SOPZ”) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ wraz z wykazem obiektów objętych usługą i specyfikacją techniczną - Załącznik nr 3a do SWZ. 3. Wymagany okres gwarancji: a) na wykonaną naprawę serwisową - 6 miesięcy, b) na dostarczone fabrycznie nowe części zamienne - 12 miesięcy, c) na dostarczone regenerowane części zamienne - 6 miesięcy. Okres gwarancji rozpoczyna swój bieg od dnia podpisania protokołu odbioru stwierdzającego należyte wykonanie usługi.
Interne Kennung: WZP.271.1.8.2025.JW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232431 Abwasserpumpstation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje przegląd serwisowy wraz z naprawami serwisowymi przepompowni wód wód deszczowych na terenie miasta Sosnowca. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: „SOPZ”) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ wraz z wykazem obiektów objętych usługą i specyfikacją techniczną - Załącznik nr 3a do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege