2. Verfahren
Verfahren
Titel: 23-062.5 Máslo – pořízení a ochraňování
Beschreibung: Předmětem VZ je pořízení 170 t stolního másla (dále jen „máslo“), jeho ochraňování a obměna. Máslo bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Předmět VZ je rozdělen dle ust. § 35 zákona na 2 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – bloky o hmotnosti 25 kg/kus, 2. část VZ: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – kostky o hmotnosti 250 g/kus.
Interne Kennung: 08780/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15530000 Butter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – bloky o hmotnosti 25 kg/kus
Beschreibung: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – bloky o hmotnosti 25 kg/kus.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – kostky o hmotnosti 250 g/kus
Beschreibung: Pořízení, ochraňování a obměna 85 tun másla – kostky o hmotnosti 250 g/kus.
Interne Kennung: 2