680644-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów popowodziowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaładunek, transport i zagospodarowanie odpadów popowodziowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów popowodziowych, o kodzie odpadów 16 82 02. Szacowana ilość odpadów 16 82 02 (pochodzące z powodzi) to około 9000 Mg w zamówieniu podstawowym. Zamawiający wskazuje następujące miejsca odbioru odpadów: dz. 173/3, 174/3, 175/2 położonych w Lądku - Zdroju w obrębie Zatorze.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów popowodziowych, o kodzie odpadów 16 82 02. Szacowana ilość odpadów 16 82 02 (pochodzące z powodzi) to około 9000 Mg w zamówieniu podstawowym. Zamawiający wskazuje następujące miejsca odbioru odpadów: dz. 173/3, 174/3, 175/2 położonych w Lądku - Zdroju w obrębie Zatorze. Zamówienie obejmuje załadunek odpadów popowodziowych z terenu wskazanego przez Zamawiającego na pojazd odpowiednio oznakowany i przeznaczony do transportu odpadów podstawiony i obsługiwany przez Wykonawcę. Pojazd ten po wystawieniu KPO (karty przekazania odpadów) w BDO (Bazie danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) przez Zamawiającego transportuje odpady na zadeklarowaną przez Wykonawcę instalację, na której następuje wyładunek we wskazanym przez obsługę instalacji miejscu. Instalacja, na którą transportowane będą odpady 16 82 02 (pochodzące z powodzi) z terenu Gminy Lądek-Zdrój musi posiadać zezwolenie na prowadzenie działalności w tym zakresie. Łączna masa odpadów popowodziowych o kodzie 16 82 02 przyjęta przez instalację powinna zostać unieszkodliwiona zgodnie z obowiązującymi wymogami. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca uprzątnął odpady na terenie przyległym do miejsca składowania. Uprzątnięciu podlegałyby odpady rozwiane podczas załadunku na samochody. Uprzątnięciu podlegałyby okolice siatki ogrodzeniowej na działkach 173/2 i 173/3 oraz obszar 30 m od ogrodzenia działek 173/2 i 173/3 w stronę działki 170/1.
Optionen
Beschreibung der Optionen6. Zamawiający przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7. 1) ZAKRES ZAMÓWIENIA POLEGAJĄCEGO NA POWTÓRZENIU PODOBNYCH USŁUG TZW. ZAMÓWIENIA UZUPEŁNIAJĄCEGO — Zakresem zamówienia podobnego jest powtórzenie świadczenia usług załadunku, transportu i zagospodarowania odpadów popowodziowych, — Zamawiający zastrzega możliwość udzielania zamówienia w częściach, 2) WARUNKI NA JAKICH ZOSTANĄ POWTÓRZONE PODOBNE USŁUGI TZW. ZAMÓWIENIE UZUPEŁNIAJĄCE: — zamówienie będzie mogło być udzielone w przypadku, gdy Zamawiający będzie dysponował środkami finansowymi na jego realizację, — umowa zostanie zawarta po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą, — cena za wykonanie przedmiotu zamówienia zostanie ustalona podczas negocjacji na podstawie złożonego przez Wykonawcę formularza cenowego, przygotowanego w oparciu o zakres zamówienia przekazany przez Zamawiającego, — wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji, — kary umowne będą przewidziane w takich samych wypadkach i w wysokości nie wyższej jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe, — obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe, — Zamawiający przewiduje udzielenia zamówienia podobnego w wysokości nie większej niż 5 000 Mg.