68065-2026 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Świadczenie usług utrzymaniowych i rekonfiguracyjnych dla Podsystemu Zintegrowanej Łączności w Centrach Powiadamiania Ratunkowego oraz Ośrodkach Krajowych w Warszawie i Radomiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług utrzymaniowych i rekonfiguracyjnych dla Podsystemu Zintegrowanej Łączności w Centrach Powiadamiania Ratunkowego oraz Ośrodkach Krajowych w Warszawie i Radomiu
Beschreibung1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego: 1) usług utrzymaniowych infrastruktury sprzętowej Podsystemu Zintegrowanej Łączności, zwanej dalej „PZŁ” dla Systemu Teleinformatycznego Centrów Powiadamiania Ratunkowego, zwanego dalej „ST CPR”; 2) usług rekonfiguracyjnych dla infrastruktury sprzętowej PZŁ dla ST CPR. 2. Przedmiot Umowy należy zrealizować zgodnie z projektem Umowy (załącznik nr 1 do SWZ), w tym z Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do Umowy.
Interne KennungBF-WZP-2374-1-52-DOLiZK-PN-SZ/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW dniu 24 lutego 2025 r. (tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu) Zamawiający przekazał Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne, które zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 25 lutego 2025 r. pod nr 124566-2025. Wstępne ogłoszenie informacyjne zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim informacje te były dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Tym samym Zamawiający jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp (≥15 dni).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001