2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění realizace marketingové strategie pro rok 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb souvisejících s marketingovou komunikací OZP, především tvorba mediálních plánů, printová produkce, nákup reklamy, administrace reklamních kampaní, zajištění monitoringu, tvorba kreativních výstupů jako doplňkové služby předchozích aktivit, dodávka cen do soutěží, zajištění analýz, správa sociálních sítí, vč. doplňkové tvorby, tvorba webů a mikrostránek a s tím souvisejících činností, další nepředvídatelné položky související s naplněním marketingové strategie OZP.
Interne Kennung: OZP 058
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby Rámcová dohoda
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79342000 Marketing, 92200000 Dienstleistungen in Verbindung mit Rundfunk- und Fernsehprogrammen
5. Los
Los: LOT-0001