See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA O IMPLEMENTAČNÍCH A KONZULTAČNÍCH SLUŽBÁCH SAP EMARSYS
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody, která stanoví smluvní podmínky pro poskytování implementačních a konzultačních služeb: • při návrzích a implementaci cloudové služby SAP Emarsys, • při návrzích a implementaci dodatečných funkcionalit marketingu v rámci SAP Emarsys, • při integraci SAP Emarsys na informační systémy Objednatele, • při návrzích a realizacích rozvoje a změn SAP Emarsys Pro účely rámcové dohody se cloudovými službami SAP Emarsys rozumí: • jednotlivé moduly cloudové služby SAP Emarsys, • add-ony, tedy doplňky týkající se oblasti marketingu, kterými je možné rozšířit standardní řešení cloudové služby SAP Emarsys. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně třemi (3) Účastníky. Veřejné zakázky budou na základě Rámcové dohody zadávány dle podmínek stanovených v čl. 3 „Zadávání zakázek na základě Rámcové dohody“ Rámcové dohody, přičemž veřejné zakázky o objemu do 1 000 000,- Kč bez DPH mohou být zadávány formou tzv. Kaskády nebo soutěženy formou tzv. Minitendru. Plnění v objemu nad 1 000 000,- Kč bez DPH bude vždy soutěženo formou tzv. Minitendru. Zadavatel bude na základě Rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z Rámcové dohody čerpat. Podrobné informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V případě této veřejné zakázky se jedná o jednací řízení s uveřejněním dle zákona č. 134/2016 Sb., O zadávání veřejných zakázek (ZZVZ), v platném znění. Nejprve dodavatelé podávají žádost o účast v daném zadávacím řízení, kterou podají zadavateli ve lhůtě dle bodu IV.2.2) tohoto oznámení spolu s doklady prokazujícími splnění kvalifikace prostřednictvím NEN. Následně budou dodavatelé, kteří splní kvalifikaci, vyzváni k podání předběžných nabídek zpracovaných dle zadávací dokumentace zadavatele. Lhůta pro podání předběžných nabídek bude stanovena ve výzvě k podání předběžných nabídek uvedených v NEN. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 61 odst. 8 ZZVZ, že o předběžných nabídkách nemusí být jednáno, a že veřejná zakázka může být zadána již na základě předběžné nabídky. Komunikace mezi Zadavatelem a Dodavateli, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, probíhá výlučně prostřednictvím Národního elektronického nástroje (NEN) Zadavatel upozorňuje, že na jakoukoli jinou formu komunikace mezi Zadavatelem a Dodavatelem, vyjma ústních jednání o Předběžných nabídkách, nebude brán zřetel. Zadavatel si v souladu s § 170 ZZVZ vyhrazuje právo zadávací řízení zrušit.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 7500019679
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit dodavatele veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s vybraným Dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Nastane-li tento případ, je Zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s novým Dodavatelem, a to za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci.