2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa serwisowa oraz przeglądowa robota operacyjnego typ da Vinci Xi wraz ze stołem operacyjnym typ TruSystem 7000dV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa serwisowa oraz przeglądowa robota operacyjnego typ da Vinci Xi wraz ze stołem operacyjnym typ Tru System 7000dV.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny. Przegląd robota obejmuje: -kontrola połączeń( sprawdzanie wtyczek, gniazd i integralności przewodów elektrycznych i światłowodów); kontrola i czyszczenie filtrów przeciwpyłowych; kontrola i czyszczenie monitora dotykowego; kontrola i ewentualna regulacja ramienia monitora; wymiana generatora (raz w roku); pomiar bezpieczeństwa elektrycznego; kontrola wyświetlacza; kontrola działania lasera; pomiar wyważenia wózka osi Z i siły trzymania hamulca; kontrola i wózka i sprężyn osi Z; kontrola kabla potencjometru osi Z; kontrola przewodów hamulcowych osi Z i przeciwnakrętek; naciąg linki hamulca osi Z; kontrola ruchu robota w trybie samodzielnym przy zasilaniu sieciowym; kontrola ruchu robota w trybie samodzielnym przy zasilaniu bateryjnym; kontrola zespołu wózka podnośnego wizjera 3D pod kątem ruchu zerowego; kontrola mechanizmu sterowania i hamulca; kontrola i czyszczenie soczewek wizjera 3D; kontrola, czyszczenie i kalibracja ekranu dotykowego konsoli; kontrola działania ustawień ergonomicznych konsoli; kontrola poprawnego startu systemu w trybie normalnym; zgranie i analiza logów systemowych; uruchomienie procedury testowej (tj. sprawdzenie poprawności działania wszystkich podzespołów wykonawczych, kalibracji manipulatorów i manetek sterujących, poprawność hamulców, wyważenia manipulatorów); aktualizacja liczników przeglądów w systemie. Przegląd stołu obejmuje: - kontrola głośników, baterii, funkcji ładowania, czujnika blatu stołu, kolumny i podwozia, czujnika nachylenia, ładowarki bezprzewodowej pilota zdalnego sterowania oraz samego pilota, klawiszy, diod LED i wyświetlacza, dziennika zdarzeń, test bezpieczeństwa elektrycznego, -kontrola wizualna/funkcjonalna blatu stołu – podkładki; płyta podkładki; standardowa szyna; przeguby mechaniczne i dźwiganie mimośrodowe; punkty sprzęgania; połączenie sekcji nóg; połączenie sekcji tylnej; prowadnica wzdłużna; kable i połączenia wtykowe; uchwyt kabla; piktogramy; smarowanie; -kontrola kolumny – mieszek; obudowa kolumny; pasek napędowy przechyłu i Trendelenburga; napędy, kardany, zawieszenia i elementy mechaniczne elementy; kable i połączenia wtykowe; akumulator stołu operacyjnego; przełącznik resetowania; piktogramy; smarowanie; -kontrola podwozia – koła i obudowa kół; kierunek jazdy; podnośnik, tryb jazdy; kable i połączenia wtykowe; kabel zasilania sieciowego gniazdo sieciowe; obudowa zwalniania awaryjnego; złącze wyrównania potencjałów; piktogramy; układ hydrauliczny
Interne Kennung: LI.261.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa serwisowa oraz przeglądowa robota operacyjnego typ da Vinci Xi wraz ze stołem operacyjnym typ Tru System 7000dV. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny