2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na dodávky ICT pro JU
Beschreibung: Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen "DNS") pro zajištění dodávek běžného, obecně dostupného kancelářského ICT vybavení a serverů pro jednotlivé součásti JU. DNS je rozděleno na dvě kategorie.
Vorherige Bekanntmachung: 460649-2022
Interne Kennung: 143066
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213500 Taschencomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48822000 Computerserver, 48823000 Dateiverwalter, 48824000 Druckerserver, 48825000 Webserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1 - ICT vybavení
Beschreibung: Předmětem plnění budou dodávky běžného, obecně dostupného kancelářského ICT vybavení definované CPV kódy uvedenými v čl. 4, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Interne Kennung: Kategorie 1 - ICT vybavení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30213400 Hauptprozessoren für Personalcomputer, 30213500 Taschencomputer, 30231300 Bildschirme, 30231310 Flachbildschirme, 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2 - Datové servery
Beschreibung: Předmětem plnění budou dodávky datových serverů definované CPV kódy uvedenými v čl. 4, a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Interne Kennung: Kategorie 2 - Datové servery
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 48823000 Dateiverwalter, 48824000 Druckerserver, 48825000 Webserver