2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale werkplekdiensten
Beschreibung: Veiligheidsregio Groningen en GGD Groningen zijn op zoek naar een professionele en toekomstbestendige partner voor de levering en ondersteuning van werkplekdiensten. Deze aanbesteding heeft als doel te komen tot twee overeenkomsten voor de dienstverlening op de digitale werkplekken van Veiligheidsregio Groningen en GGD Groningen. Met deze aanbesteding beogen wij een partner te selecteren voor: - Het beheer en onderhoud van de op M365 gebaseerde werkplekken van Opdrachtgevers (2e/3e lijn) - Verdere doorontwikkeling van beide werkplekken waarbij optimaal wordt aangesloten op technische en juridische (on)mogelijkheden en de behoefte van beide organisaties. - Ondersteuning en advies bij het borgen en verder ontwikkelen van zo efficiënt en eenduidig mogelijk beheer met het oog op toekomstige samenwoonplannen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000