2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal wijkbestek groenonderhoud, gemeente Best
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het groenonderhoud van de wijken Centrum, Hoge Akker, Speel-heide, De Leeuwerik, Villawijk, Koekoeksbos, Salderes, bedrijventerrein ’t Zand, Steegsche Velden, Terraweg, Batadorp, Aerlesche erven, bedrijventerrein Breeven en Heide. Organisaties die het groenonderhoud verzorgen kunnen dit uitvoeren voor al het type groen en zij kunnen de workload aan binnen een piekperiode (zoals herfst: bladruimen). Om die reden wordt er niet voor gekozen om groenonderhoud per wijk als apart perceel op de markt te zetten. Aanvullend wenst de aanbe-stedende dienst één aanspreekpunt om zo de communicatie en samenwerking op een soepele manier te laten verlopen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 1 jaar. Na deze periode kan deze overeenkomst vier keer éénzijdig door de gemeente worden verlengd. Eerst keer voor 2 jaar en daarna vervolgens voor drie keer één jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000