2. Verfahren
Verfahren
Titel: Parkeerautomaten
Beschreibung: De doelstelling van deze Europese openbare aanbesteding is het selecteren en contracteren van één inschrijver voor het sluiten van een overeenkomst voor het leveren, plaatsen, installeren, beheren (tweedelijns) en in bedrijf houden van parkeerautomaten in de openbare ruimte van de gemeente Gooise Meren Levering parkeerautomaten (initieel): 45 Optionele uitbreiding levering: Max. 35
Interne Kennung: 991384
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34926000 Ausrüstung für Parkplätze, 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren, 51214000 Installation von Parkuhren, 98351100 Dienstleistungen von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Gooise Meren wil de bestaande parkeerautomaten, die technisch verouderd zijn en steeds vaker storingen vertonen, vervangen door nieuwe, moderne automaten die aansluiten op de huidige en toekomstige betaal- en parkeerbehoeften (zoals pinnen, contactloos betalen en andere digitale betaalmogelijkheden). Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een betrouwbare en toekomstbestendige partner te contracteren die verantwoordelijk is voor: • de levering, plaatsing en ingebruikname van de nieuwe parkeerautomaten; • het structurele tweedelijns beheer en onderhoud van de automaten; • de coördinatie en uitvoering van de afspraken in de Service Level Agreement (SLA). De opdrachtnemer voert de projectleiding over het verwijderen van de bestaande automaten en het plaatsen van de nieuwe, in nauwe samenwerking met de gemeente. Door de vervanging en modernisering wil de gemeente de continuïteit van de dienstverlening aan parkeerders waarborgen en invulling geven aan het vastgestelde parkeerbeleid. Daarbij wordt ook rekening gehouden met een mogelijke toekomstige uitbreiding van betaald parkeren, waarvoor in de overeenkomst ruimte is opgenomen voor optionele extra leveringen en flexibiliteit in onderhoud. Initiële vervanging: • 40 parkeerautomaten in Bussum e.o. • 5 parkeerautomaten in Muiden • Totaal: 45 automaten Optionele uitbreiding: • Naar verwachting 35 extra automaten • Totaal potentieel: 80 automaten
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 38700000 Registrieruhren und dergleichen; Parkuhren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optionele uitbreiding levering van maximaal 35 parkeerautomaten. Gefaseerde uitbreiding op basis van beleidsbesluiten gemeente