680958-2025 - Wettbewerb
Polen – Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile – Dostawy do kopalń JSW S.A. bębnów i zespołów bębnów do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. bębnów i zespołów bębnów do przenośników taśmowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung56/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42419800 Teile für Förderer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Bębny do przenośnika taśmowego INTERMET (5 pozycji) w łącznej ilości 7 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Zespoły bębna napędowego i kierującego (5 pozycji) w łącznej ilości 88 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Bębny odchylające do przenośników taśmowych PIOMA i GWAREK (4 pozycje) w łącznej ilości 393 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Bębny zwrotne i napędowe oraz kozioł przedni z bębnem do przenośników taśmowych (10 pozycji) w łącznej ilości 90 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Bębny do przenośnika taśmowego Pioma 1400 (3 pozycje) w łącznej ilości 16 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - Bęben napędowy Ø1030x1400 ogumowany dwustronny wielowypust (z łożyskami, pokrywami i pierścieniami uszczelniającymi) rys. P16-020-08.01.02.02 lub równoważny w ilości 1 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - Bęben napędowy ogumowany kompletny ø830x1400 rys. 7432515/11 PIOMA 1200 lub równoważny w ilości 2 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - Bęben kompletny 800x1600 nieogumowany (nienapędowy) - płaszcz stalowy na baryłkę kw. 100 z łożyskiem 22334 rys. 7530025/00 lub równoważny w ilości 2 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - Bęben taśmy kompletny - wyk. 18 rys. 65.001.020.002 ZPT Ryfama lub równoważny w ilości 2 szt.
Interne Kennung56/PM/25 - Zadanie 9