2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS- Dodávky dřevěných pelet pro kotelny hotelů Solenice a Vltava -výzva v DNS č.10
Beschreibung: Předmětem plnění dle této výzvy je: dodávka 96 tun dřevěných pelet (50 tun pro hotel Solenice, Bohostice 98, Solenice, Středočeský kraj a 46 tun pro hotel Vltava, Červená nad Vltavou 126, Jetětice, Jihočeský kraj), jedná se o dva závozy na hotel Solenice á 25 tun do 30 kalendářních dnů a á 25 tun do 60 kalendářních dnů od nabytí účinnosti objednávky, hotel Vltava á 23 tun do 31.12.2025 a á 23 tun do 28.2.2026 dnů od nabytí účinnosti objednávky. Objednávka nabývá účinnosti jejím uveřejněním v registru smluv, uveřejnění zajišťuje zadavatel. Nabídková cena je uvedena shodně jako v NEN za 1 tunu v Kč bez DPH.
Interne Kennung: ZSMV-00937/VZ-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Předmětem plnění dle této výzvy je: dodávka 96 tun dřevěných pelet (50 tun pro hotel Solenice, Bohostice 98, Solenice, Středočeský kraj a 46 tun pro hotel Vltava, Červená nad Vltavou 126, Jetětice, Jihočeský kraj), jedná se o dva závozy na hotel Solenice á 25 tun do 30 kalendářních dnů a á 25 tun do 60 kalendářních dnů od nabytí účinnosti objednávky, hotel Vltava á 23 tun do 31.12.2025 a á 23 tun do 28.2.2026 dnů od nabytí účinnosti objednávky. Objednávka nabývá účinnosti jejím uveřejněním v registru smluv, uveřejnění zajišťuje zadavatel. Nabídková cena je uvedena shodně jako v NEN za 1 tunu v Kč bez DPH.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111400 Brennstoffe auf Holzbasis
5. Los
Los: LOT-0001