See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przepompowni obsługujących sieć kanalizacyjną w gminie Drzewica
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wykonanie n/w robót w przepompowniach obsługujących sieć kanalizacyjną na terenie gminy Drzewica : Demontaż starych, oraz dostawa i montaż 53 szt. nowych rozdzielnic zasilająco sterujących z systemem monitoringu w technologii GPRS Dostawa i montaż 34 szt. nowych pomp zatapialnych z wirnikiem Vortex wraz z zaczepami Szczegółowy zakres prac zawarto w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 340480-2024
Interne Kennung: GKBI.271.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, w oparciu o przepisy art. 132 i następne ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych . 2.Zamawiający zastosuje w postępowaniu procedurę odwróconą, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 3.Wszelkie informacje dotyczące postępowania, w szczególności zmiany i wyjaśnienia specyfikacji warunków zamówienia oraz inne dokumenty zamówienia związane z przedmiotowym postępowaniem, upubliczniane będą na stronie internetowej postępowania: https://drzewica.ezamawiajcy.pl. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 4.Ofertę należy złożyć, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, tj. jako plik cyfrowy opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Zamawiający wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 5%, Szczegółowe informacje dotyczące zabezpieczenia zawiera rozdział 21 SWZ. 6.Przedmiotowe środki dowodowe W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz ofertą: a. Karty produktu (karta katalogowa) ofertowanej pompy zatapialnej, potwierdzająca parametry zawarte w opisie przedmiotu zamówienia. b. Karty produktu (karta katalogowa) ofertowanej rozdzielnicy zasilająco sterującej wraz z osprzętem potwierdzająca parametry zawarte w opisie przedmiotu zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31681200 Elektropumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i wykonanie n/w robót w przepompowniach obsługujących sieć kanalizacyjną na terenie gminy Drzewica : Demontaż starych, oraz dostawa i montaż 53 szt. nowych rozdzielnic zasilająco sterujących z systemem monitoringu w technologii GPRS Dostawa i montaż 34 szt. nowych pomp zatapialnych z wirnikiem Vortex wraz z zaczepami