See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego
Beschreibung: usługa edukacyjna polegająca na organizacji i przeprowadzeniu obowiązkowych kursów specjalizacyjnych przeznaczonych dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego na warunkach określonych w dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 629175-2025
Interne Kennung: CP-24-1353/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10
Beschreibung: część nr 10; Nazwa specjalizacji: Choroby zakaźne; Tytuł kursu: Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób zakaźnych; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 10
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Beschreibung: część nr 38; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Medycyna morska, tropikalna i podwodna; problemy ochrony zdrowia pracowników; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Beschreibung: część nr 39; Nazwa specjalizacji: Medycyna pracy; Tytuł kursu: Szczepienia ochronne ze szczególnym uwzględnieniem ich roli w ochronie zdrowia pracujących; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0061
Titel: część nr 61
Beschreibung: część nr 61; Nazwa specjalizacji: Pediatria; Tytuł kursu: Badania obrazowe u dzieci; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 61
Los: LOT-0068
Titel: część nr 68
Beschreibung: część nr 68; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu nerwowego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: część nr 69
Beschreibung: część nr 69; Nazwa specjalizacji: Rehabilitacja medyczna; Tytuł kursu: Rehabilitacja osób dorosłych z chorobami układu nerwowego; Forma realizacji kursu: hybryda lub stacjonarnie
Interne Kennung: część nr 69
Los: LOT-0101
Titel: część nr 101
Beschreibung: część nr 101; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Niewydolność oddychania oraz zaburzenia oddychania w czasie snu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 101
Los: LOT-0107
Titel: część nr 107
Beschreibung: część nr 107; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Fizjopatologia oddychania i badania czynnościowe układu oddechowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 107
Los: LOT-0108
Titel: część nr 108
Beschreibung: część nr 108; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc ; Tytuł kursu: Fizjopatologia oddychania i badania czynnościowe układu oddechowego; Forma realizacji kursu: hybryda
Interne Kennung: część nr 108
Los: LOT-0110
Titel: część nr 110
Beschreibung: część nr 110; Nazwa specjalizacji: Choroby płuc; Tytuł kursu: Zaburzenia oddychania w czasie snu i inne wybrane zaburzenia snu; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 110
Los: LOT-0119
Titel: część nr 119
Beschreibung: część nr 119; Nazwa specjalizacji: Diabetologia; Tytuł kursu: Diabetologia wieku rozwojowego; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 119