See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - DE-dzp.272-421/25
Beschreibung: Dostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 484379-2025
Interne Kennung: DE-dzp.272-421/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - zgodnie z opisem w pkt 4.1 SWZ. Termin realizacji do 20 tygodni od daty otrzymania zamówienia potwierdzonego przez MNiSW. Termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert.